Hartl Bence
gitár

Zeneiskolai tanulmányaimat hegedűn kezdtem, hét év után váltottam gitárra Brezovcsik Gábor tanítványaként. Filozófia-esztétika szakos hallgatóként készültem fel a felvételire, mely után egyetemi tanulmányaimat Bozóki Andreánál, majd Roth Edénél folytattam, emellett pedig zeneelméletet és zeneszerzést tanultam Madarász Ivántól. A tanítás mellett rendszeresen koncertezem a S.W.A.T. Guitar Ensemble-lel, melynek művészeti vezetője vagyok, valamint zeneszerzéssel és gitárátiratok készítésével foglalkozom. A tanításban is nagy hangsúlyt fektetek a rendszeres koncertezésre, de fontosnak tartom a kottaolvasás és a zeneelméleti alapismeretek elsajátítását is. Pedagógiai módszeremben inkább a partnerség, mint a mester-tanítvány viszony elvét próbálom követni. Az órákon a zenei interpretáció során rajtunk kívül álló problémákkal szembesülünk, és ezeket közösen oldjuk meg.