A Józsefvárosi Zeneiskola jubileumi évkönyve

A Józsefvárosi Zeneiskola AMI fennállásának 50. évfordulója alkalmából emlékkönyvet jelentetett meg. A 144 oldalas, igényes kiadvány segítségével az intézmény tanszakainak életébe nyerünk bepillantást. Az utóbbi évtizedek legmeghatározóbb eseményeire, eredményeire színes fotó-összeállítással, humorral teli írásokkal emlékeznek az iskola vezetői, tanárai, régi és jelenlegi növendékei. Haszonnal forgathatják nemcsak diákok és szülők, hanem a zene-iskolai kulisszatitkok iránt érdeklődő szakmabeliek, kollégák és leendő tanítványok egyaránt. A kötet a Zeneiskola titkárságán munkaidőben vehető át, az iskolai alapítvány 1500 Ft-os támogatása ellenében. Érdeklődni a 06(1)3343781-es telefonszámon, a jozeneiskola@upcmail.hu email-címen, illetve a főtárgyat tanító tanároknál lehet.